OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

PROVOZOVATEL

Anna Krátká

Josefská 1010, Holice 534 01

IČ: 01896709

LITERATURA

Nabízená literatura je originální (pokud není uvedeno jinak), jedná se o antikvariátní - použitou literaturu. Všechny publikace jsou zachovalé. Mírné opotřebení publikací odpovídající jejich stáří není v popisu uváděno. Součástí popisu jsou také fotografie zobrazující aktuální stav literatury.

Nabídka prodávaných předmětů je určena výhradně  pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji – platí zejména pro literaturu s vojenskou tématikou.

Vzhledem k možnému střetu se zákonem č. 80/2004 Sb., o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty, neprodávám do zahraničí předměty starší než 50 let a předměty uvedené v příloze č. 1 výše uvedeného zákona.

 

OSTATNÍ ZBOŽÍ

Jedná se o originální náhradní díly ( není-li výslovně uvedeno jinak) tzn. již použité. Mírné opotřebení odpovídající jejich stáří není v popisu uváděno neovlivňuje-li funkčnost zboží. Součástí popisu jsou také fotografie zobrazující aktuální stav . Na toto zboží se nevztahuje záruka.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ, KUPNÍ SMLOUVA

Podmínkou pro platnou elektronickou objednávku je vyplnění  údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je závazná. Kupující je povinen mimo jiné uvést také svou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán e-mail s informacemi o dostupnosti zboží a platbě.

Automatické potvrzení objednávky znamená, že objednávka byla přijata, ale nejde o potvrzení dostupnosti objednaného zboží. Toto potvrzení Vám zašlu spolu s informacemi o výši poštovného a balného po kontrole skutečného stavu skladu.

Každou objednávku můžete zrušit e-mailem a to bez udání důvodu, před odesláním zboží. Stačí uvést číslo objednávky.

Objednávka se všemi náležitostmi je návrhem kupní smlouvy.  Kupní smlouva  vzniká samotným dodáním zboží.

Objednanou literaturu rezervuji maximálně 5 pracovních dnů!

 

CENA ZBOŽÍ

Uvedené ceny  jsou v Kč (CZK) a jsou platné ke dni objednání kupujícím.

Nejsem plátce DPH.

 

PLATBA, ODESLÁNÍ ZBOŽÍ

  1. platba předem na bankovní účet -Zásilky jsou odesílány většinou ihned po obdržení platby (maximálně však do jednoho týdne).
  2. dobírka -Zásilky jsou odesílány většinou ihned po obdržení objednávky (maximálně však do jednoho týdne).

Přesnou výši poštovného a balného Vám oznámím e-mailem po zpracování objednávky.

 

Poštovné a balné platí pouze v České republice!

Do zahraničí nezasílám !

Osobní odběr je po předchozí domluvě možný.

Platbu v hotvosti nepříjmám.

 

Reklamace, záruka

Reklamace vyřizuji v souladu se zákonem (občanský zákoník) č. 367/2000 Sb.

Antikvariát – nabízené publikace jsou již zbožím použitým a běžné reklamační podmínky se na ně nevztahují.

Náhradní díly - nabízené zboží je  již zbožím použitým a běžné reklamační podmínky se na ně nevztahují.

Případné reklamace vyřídím k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi, v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen mi neprodleně nahlásit, nejpozději do 3 dnů od obedržení zboží. Za poškození vzniklé přepravou neručím. Zásilku je třeba ihned reklamovat u dopravce.

Kupující má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu doručit zpět v uvedené lhůtě na moji adresu a to zasláním poštou (vrácené zboží musí být ve stejném stavu, jako bylo při prodeji). Určující je datum odeslání. Po obdržení vráceného zboží vrátím obratem zákazníkovi zpět odpovídající částku bankovním převodem.

Vaši reklamaci vyřídím co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží.

Postup při reklamaci:

  • informujte mě o reklamaci e-mailem, či písemně
  • zboží zašlete jako doporučený dopis nebo balík na moji adresu (ne na dobírku)
  • k zásilce přiložte originál paragonu